תשתיות אתרים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

[vc_row][vc_column width=”1/2″][dt_fancy_image type=”uploaded_image” image=”https://www.ebrand.co.il/wp-content/uploads/2014/11/Stuart-Miles-3.jpg” lightbox=”true” style=”1″ width=”270″ padding=”10″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ margin_left=”0″ margin_right=”0″ align=”left” image_id=”5906″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]ניהול מוצלח של קמפיין הדחקת אזכורים שליליים, שנועד לדחוק אזכורים מתוצאות החיפוש בגוגל, מצריך נוכחות ערה ברשת תחת שם בית העסק שלכם. הדרך לעשות זאת היא ליצור יותר מאתר מרכזי אחד אשר מזוהה עם שם המותג.

אנו באיברנד מנוסים בהקמה של מספר אתרים בו זמנית, שמאפשרים לשלוט על מרבית התוצאות שיתקבלו מחיפוש שם העסק שלכם, ומאפשרים לתמוך באתר המרכזי שיפיץ ויפרסם את המותג בצורה מאסיבית ורחבה.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][dt_gap height=”15″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]כל אתר יאופיין ויעוצב בצורה הייחודית לו, על פי עולמות התוכן של העסק, התחומים בהם הוא עוסק והשירותים אותם הוא מציע. האתרים יוקמו על בסיס דומיינים (כתובות אינטרנט) ושרתי אחסון עצמאיים, אשר מהווים שירות תומך ואמין לקמפיין.

לאיברנד צוות מקצועי ומנוסה אשר יודע להתאים את שטחי האחסון והדומיינים לפי צרכי הלקוח ולרכוש אותם מספקים אמינים, וותיקים ומאובטחים בארץ ובחו”ל.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][dt_gap height=”15″][/vc_column][/vc_row]

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Buttonחייגו עכשיו | Call Now