בנייה וניהול בלוג לפוליטיקאים ואנשי ציבור

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

בלוג לפולטיטקאי - ציפי לבני
בלוג לפולטיטקאי – ציפי לבני

כיום, האינטרנט הינו כלי חשוב גם עבור פוליטיקאים, היכולים להעביר באמצעותו מסרים, עדכונים שוטפים אודות פעילותם, וכל זאת באופן זמין ונגיש לכל המתעניין, באמצעות בלוג אינטרנטי.

בשנים האחרונות חזינו כיצד האינטרנט תופס חלק אינטגרלי ממערכת תעמולה של קמפיינים פוליטיים – ולבלוג אישי יש נדבך חשוב בו. המאפיין העיקרי של בלוג הפוליטיקאי הוא המיידיות בהעברת המסרים והאפשרות של הגולשים להשתתף בו ולהגיב.

אנו שמים את הדגש על עדכון של תכני הבלוג בתדירות גבוהה ובזמן אמת. בין אם מדובר בדעות של הפוליטיקאי, תיעוד האירועים, נאומיו, או הופעותיו בתקשורת הבלוגים הם ברמה גבוהה – הן מבחינה עיצובית והן מבחינה טכנולוגית.

בלוג ניר ברקת בתקופת הבחירות

ב- eBrand לקחנו את העניין צעד אחד קדימה בהקמה ובניהול הבלוג של יו”ר קדימה ציפי לבני, במהלך קמפיין הבחירות לראשות הממשלה ב- 2009. לפני כן, הקמנו וניהלנו את הבלוג של ניר ברקת, שהתמודד וזכה בבחירות לראשות עיריית ירושלים בנובמבר 2008.

עם היכנסו למערכת הפוליטית, הקמנו הבלוג של הרמטכ”ל לשעבר דני חלוץ. בנוסף, אנו מנהלים את  ואת פעילותה האינטרנטית של חברת הכנסת רוחמה אברהם המבוססת גם היא על בלוגים.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Buttonחייגו עכשיו | Call Now