הקמת Google My Business לעסקים

כיום, כל אחד כבר יודע שאם אינך מופיע בתוצאות החיפוש של Google – אתה לא קיים. מדובר באלמנט שנחשב קריטי בעיקר עבור בעלי עסקים, שזקוקים לחשיפה הזו כמו אוויר לנשימה. אבל גם בתוצאות החיפוש של Google יש רמות שונות של נראות, שיכולות להשפיע בהתאם עד כמה לקוחות פוטנציאלים יבחינו בעסק שלכם.

אחד הכלים ש-Google יצרו בשנים האחרונות כדי להבליט עסקים בתוצאות החיפוש נקרא Google My Business, ומתברר כי הוא אפקטיבי מאוד בקידום עסקים דרך תוצאות החיפוש.

מה זה Google My Business?

מדובר במעין כרטיס ביקור של העסק שמופיע בראש תוצאות החיפוש. הוא מכיל את כל המידע הראשוני על העסק שנחוץ ללקוח: שם העסק, תיאור קצר עליו, כתובתו, שעות פתיחה, דרכי יצירת קשר עם העסק, תמונות של המקום ועוד. ניתן באמצעות הכלי הזה גם לקרוא ביקורות גולשים על העסק כדי להעריך את איכותו ואמינותו.

מדוע Google My Business חשוב לכל עסק?

Google My Business מספק לעסק שלכם רמת נראות גדולה פי כמה בהשוואה אם הוא יופיע בתור שורה בתוצאות החיפוש בלבד. בנוסף, הוא משמש בתור מעין כרטיס ביקור וירטואלי מעוצב של העסק ב-Google והזדמנות להראות ללקוח מה הופך את העסק שלכם לייחודי על פני המתחרים. וכמו שכולם יודעים – אין שני לרושם ראשוני.

מה השירות כולל?

השירות שאנו מציעים מצד אחד יחסוך מכם את ההתעסקות בכל הפרוצדורה שקשורה להקמת וניהול כרטיס העסק שלך ב-Google My Business, ומצד שני תוכלו להיעזר בניסיון שלנו בתחום כדי להפיק ממנו את הטוב ביותר.

הזנת ועדכון פרטי העסק באופן שוטף
עיצוב הכרטיס כך שימשוך את עיני הגולשים
בנייה אפקטיבית של הכרטיס ע”פ דגשים של קידום אתרים
ניהול תגובות וביקורות שפורסמו בכרטיס של העסק
ניצול מקסימלי ומיטבי של כל התכונות השונות אשר כלי זה מציע

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

עדכונים אחרונים בנושא

Call Now Button