קמפיין ניהול מוניטין לחברת פרסום מקוון באינטרנט

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

[vc_row][vc_column width=”1/2″][dt_fancy_image type=”uploaded_image” image_id=”4962″ style=”1″ width=”270″ padding=”10″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ margin_left=”0″ margin_right=”0″ align=”left”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]חברה בינלאומית שעוסקת בפרסום מקוון באינטרנט, הבחינה כי למרות ההצלחה ישנה תוצאה אחת תחת שמה ב – Google שמעכירה את שמה הטוב.

האזכור השלילי היה למעשה הודעת פורום שמציגה את החברה באור שלילי, והדבר מנע מהחברה לקוחות רבים. חברת eBrand, ביצעה טכניקה של החלפה, ובתוצאות החיפוש ההודעה השלילית התחלפה בהודעה חיובית מאותו פורום.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][dt_gap height=”32″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][dt_quote type=”blockquote” font_size=”big” background=”plain”]
“בשנים האחרונות, חברתי פועלת מול שווקים ולקוחות רבים בארץ ובחו”ל בתחום הפרסום המקוון באינטרנט. עד מהרה, החברה התפתחה וצמחה, אך דבר אחד הפריע לנו מאוד. כאשר הקישו את שם החברה, הופיעה בחלק העליון של עמוד התוצאות הראשון הודעת פורום שמוציאה אותנו באור שלילי. אין לי ספק שאותה הודעה מנעה מאיתנו לקוחות רבים.

שמעתי על חברת eBrand שמבצעת קמפיינים לניהול מוניטין עבור עסקים ואנשים פרטיים והחלטתי לנסות את השירות. בתוך כמה חודשים, אותה תוצאה בעייתית הוחלפה בתוצאה חיובית המציגה אותנו כגוף המקצועי שאנחנו באמת.

מלבד העלמת התוצאה השלילית מהעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של Google, סיפקה לנו חברת eBrand שירות ניהול תוכן מקצועי ואף הקימה אתר בלוג לחברה, כל זאת במקביל לקמפיין ניהול המוניטין שהיא מבצעת באופן שוטף, תוך יחס אישי ומענה לכל שאלה”.

ר.ח., תל אביב, בעל חברה לפרסום מקוון באינטרנט

[/dt_quote][/vc_column][/vc_row]

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Buttonחייגו עכשיו | Call Now