הסרת תוצאות מהאינטרנט עם eBrand

מעוניינים לבצע הסרת תוצאות מהאינטרנט?

יש פתרון!*

תוצאות שליליות ב-Google עלולות לפגוע בעסקים ובאנשים רבים. אם אתם כאן, ייתכן שאזכורים שליליים כאלה פוגעים בכם. eBrand מזמינה אתכם ליצור קשר ולברר אם הסרת תוצאות מגוגל אפשרית עבורכם.

* תוצאות חיפוש שליליות מאתר 'תולעת המשפט' ניתנות כיום לדחיקה מטה רק באמצעות פעילות ניהול מוניטין ממושכת הכוללת פרסום תוכן בזירות שונות.

הניסיון והראשוניות שלנו עושים את ההבדל!

תוצאות שליליות ב-Google פוגעות בכם? בואו נתחיל לתקן את זה. השאירו פרטים לקבלת דו"ח ניהול מוניטין:

או התקשרו: 03-5220118

נגן וידאו

עם eBrand אתם בידיים בטוחות

עם הניסיון הרב שצברנו מ-2008, אתם יכולים להיות שקטים שאנחנו יודעים איך לבצע הסרת תוצאות חיפוש שליליות מהאינטרנט או דחיקת אזכורים שליליים בגוגל

קצת על הסרת תוצאות שליליות מהאינטרנט עם eBrand

בין אם אתם עסק ובין אם אדם פרטי, או ששמכם הוא מותג לכל דבר, חשוב מאוד שבחיפוש Google, גולשים שיחפשו את שמכם יקבלו תוצאות חיוביות ובשליטה, ככל הניתן. לא פעם, תחת שמות עסקים ואנשים, ישנה תוצאה או מספר אזכורים שליליים בגוגל, המופיעות בחיפוש. כדי לשפר את כרטיס הביקור האינטרנטי שלכם, במקרים מסוימים, ניתן לברר על הסרת תוצאות אלה מגוגל, וליתר דיוק מהאתר/ים שפרסמ/ו אותן – ובהמשך מגוגל. אנחנו נבחן את המצב הקיים, נבנה אסטרטגיה בשיתוף פעולה איתכם, כדי למקסם את הסיכוי להסרת התוצאות מהאינטרנט – כל זאת תוך מעקב שוטף אחר תוצאות החיפוש ושקיפות מלאה. 

מחיקת תוצאות מגוגל תמיד? כדאי לדעת: קחו בחשבון שלא תמיד ניתן להסיר תוצאות (מה שמכונה "מחיקת אזכורים שליליים בגוגל"), ובמקרים אלו תידרש פעילות ניהול מוניטין באינטרנט.

למה לבחור ב-eBrand?

ניסיון עם תוצאות

מאות פרויקטים ולקוחות מרוצים לאורך השנים

תוכן איכותי

התוכן שלנו יצירתי, מקורי, רלוונטי, אקטואלי ומעניין

שקיפות מול הלקוח

חשוב לנו שתבינו כל פרט שנעשה במסגרת עבודתנו

פעילות נקייה ולגיטימית

שירות הוגן, ישר, מקצועי ולגיטימי מכל הבחינות

צוות eBrand

צוות מקצועי ומיומן של אנשי טכנולוגיה, תוכן ופרסום המחולקים למחלקות לפי הלקוחות השונים. מבנה ארגוני זה מאפשר ל-eBrand להעניק לכל לקוח המעוניין להסיר תוצאות מגוגל, שירות ויחס אישי, שכל כך נחוץ בסוג הפרויקטים אותם אנו מנהלים.

מאחורי צוות eBrand פרויקטים רבים שהסתיימו בהצלחה ומאות לקוחות מרוצים.

צוות איברנד eBrand

התקשרו או השאירו פרטים

אנחנו כבר נציג בפניכם את כל הפתרונות הקיימים כדי לסייע לכם להגיע לתוצאות שרציתם.

Call Now Button