חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איציק זיאת – סמנכ"ל

איציק זיאת הוא סמנכ”ל eBrand ניהול מוניטין באינטרנט מאז ינואר 2016. בשנת 2013, לאחר כמה שנים שבהן התמקצע באופן עצמאי בתחום הדיגיטל, התוכן, הפרסום הממומן וה-SEO, התחיל את דרכו הרשמית בעולם הדיגיטל בכלל וניהול המוניטין בפרט. 

תפקידו הראשון ב-eBrand היה ניהול תוכן עבור כל לקוחות הסוכנות. במסגרת התפקיד, יצר תכנים מגוונים עבור לקוחות מתחומים שונים, ובהם רפואה, משפט, נדל”ן, השקעות, אנרגיה ועוד. בהמשך, החל לנהל חלק מהפרויקטים בסוכנות, והיה אחראי הן על התוכן והן על אסטרטגיות אופטימיזציה בפרויקטים אלו.

בינואר 2016 מונה לסמנכ”ל eBrand, במקביל לניהול הפרויקטים השוטפים. במסגרת תפקידו, השתלב בתחום השיווק והפיתוח, גיוס העובדים והפגישות עם לקוחות חדשים בסוכנות. כיום, אחראי על פרויקטים בינלאומיים ומורכבים בסוכנות, במקביל לתפקידו כסמנכ”ל. 

חזונו העסקי בניהול המוניטין באינטרנט הוא מתן שירות אישי ומקיף ללקוחות, מתוך הבנה כי במציאות של היום, נוכחות שלילית בתוצאות החיפוש באינטרנט, היא סיטואציה לא קלה עבור עסק או אדם – בוודאי כשמדובר בכרטיס הביקור הראשוני בעיני רבים.

רקע מקצועי

זיאת הוא בעל רקע נרחב בתחום העיתונות והתקשורת. ב-2012 סיים בהצלחה את לימודי התואר הראשון (B.A) דו-חוגי בתקשורת ובמדע המדינה באוניברסיטת תל-אביב. זיאת הוא בוגר לימודי תעודה בעיתונאות בבית הספר “כותרת” באוניברסיטת תל-אביב, אותם ביצע במקביל ללימודי התואר הראשון. במשך חמש שנים שימש במגוון תפקידים באתר הספורט ONE, בהם עריכה והגשה של מבזקי רדיו ומבזקים פרונטליים, עריכה וכתיבת כתבות מגזין ועוד. מ-2008 עוסק בקריינות ובהנחיה במקביל לתפקידו ב-eBrand.

Call Now Button