מאור קפלנסקי – מנכ"ל

מאור קפלנסקי הוא עיתונאי לשעבר, בלוגר, יועץ, מרצה ומשווק אינטרנטי שזכה להכרה מקומית ובינלאומית בתחום המיתוג האישי וניהול המוניטין באינטרנט. מנכ”ל ומייסד eBrand – ניהול מוניטין באינטרנט.

ב- 2007 עזב קפלנסקי את תחום העיתונות והשתלב באינטרנט המסחרי, בתקופת ניצני ה- WEB2.0 ועידן הרשתות החברתיות. במהרה גילה קפלנסקי כי יש דרישה מסחרית לשירותים בתחום המיתוג האישי וניהול המוניטין באנטרנט, לאחר שפרסם את הבלוג INTERNETISHI – מיתוג אישי באינטרנט, שעסק באופן בו האדם הפרטי יכול למתג את עצמו ברשת. הבלוג הפך לפופולארי ונחשף לקהל רב של גולשים, ביניהם כאלה שהתעניינו בשירותים – שמטרתם הבסיסית הייתה לדחוק את האזכורים השליליים המופיעים בתוצאות החיפוש (בעיקר של Google) תחת שמם.

באוגוסט 2008 הקים קפלנסקי יחד עם אריק דפני את eBrand, שהציעה לציבור הגולשים קמפיינים של ניהול מוניטין באינטרנט (Online Reputation Management) – שעד אז לא היה קיימים בישראל. במקביל, קיבל התחום חשיפה תקשורתית, שהנגישה אותו לקהל הרחב, שהבין את הצורך והחשיבות של שירותים מסוג אלו.

מאור קפלנסקי
תוך זמן קצר הצטרפו למעגל לקוחותיה של eBrand אנשים ועסקים ממגוון רחב של תחומים: חברות נדל”ן, בעלי מקצועות חופשיים, מרפאות לרפואה פרטית, משרדי עורכי דין (פלילים, נדל”ן, משפחה ועוד), עסקים בתעשיית הבידור, יועצים, אנשי אקדמיה, אנשי ציבור ועוד. בנוסף לניהול eBrand, קפלנסקי מעביר הרצאות בנושא ניהול מוניטין באינטרנט לחברות, ארגונים, בעלי עסקים ועוד. בנוסף, הוא מעניק ייעוץ יחידני ופרטני בתחום לאלו המעוניינים בכך.
Call Now Button