חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דו”חות מיקומים והתראות

דוחות

איך העסק שלכם נראה באינטרנט? רוב מוחלט של הציבור מחפש כיום מידע באינטרנט, כמעט בכל נושא. כאשר מחפשים מידע עליכם, מה שיקבע הוא האופן שבו שם העסק שלכם יופיע במנועי החיפוש. לאופן שבו מופיע שם המותג שלכם ב-Google יש משמעות קריטית ביותר לניהול התדמית שלכם באינטרנט.

נסו להיכנס לרגע לנעלי הגולש, שמחפש את השם שלכם ומוצא אזכור שלילי – למשל כתוצאה מכתבה לא מחמיאה, או מתגובה שלילית של לקוח. הדבר, מטבע הדברים, פוגע בשמכם, באמינותכם ובמקצועיותכם, גם אם האזכור השלילי אינו נכון. הרושם הראשוני שנוצר עלול למנוע מכם להגדיל משמעותית את מאגר הלקוחות שלכם ואף “להבריח” לקוחות קיימים.

שירות הדו”חות שלנו

ניהול מוניטין במנועי החיפוש הוא המרכיב המרכזי בשירות שנועד לשפר לכם את התדמית האינטרנטית. כחלק מהשירות שתקבלו במסגרת קמפיין הדחקת אזכורים שליליים, נספק לכם ב-eBrand מידע מקיף ועדכני על הנעשה בו, תוך מתן דגש על מצב האזכורים של שם העסק שלכם ב-Google. הדו”חות התקופתיים יתארו באופן מדויק, גרפי ונוח לעין, כיצד אתם נראים בתוצאות החיפוש.

כלי הדיווח שבהם אנו משתמשים, מאפשרים לנו לייצא דו”חות מהם ניתן לראות באופן מוחשי כיצד שירות ניהול המוניטין משפיע על האופן שבו שם העסק שלכם נראה באינטרנט.

מה אתם מקבלים?

מידע מקיף ועדכני על הנעשה בקמפיין
דו"חות תקופתיים על תוצאות החיפוש ב- Google
התראה מיידית על אזכור חדש תחת שם העסק

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

Call Now Button