מיתוג לעסקים בתוצאות החיפוש

להופיע בגוגל – זה לא תמיד מספיק! העובדה שאתם או העסק שלכם מופיעים בתוצאות החיפוש של Google, דואגים לבלוט ברשתות החברתיות וברשותכם בלוגים או פלטפורמות אינטרנט שונות לצורך מיתוג – זה מעולה ועל כך אין וויכוח. אך השאלה האמיתית היא – מהי מידת הבולטות שלכם? מהו הרושם אותו המותג מותיר על הגולשים או הלקוחות הפוטנציאליים שלכם וכן – מהו הרגש שעוררתם בהם?

מיתוג לעסקים ברשת – על רגל אחת
קמפיין מיתוג לעסקים ברשת מבוסס על תוכן שמיוצר בתדירות גבוהה ומופץ בעשרות פלטפורמות אינטרנטיות מדי שבוע. התוצאה – מסה של תכנים איכותיים הנסרקים ב-Google תחת שם המותג, וכפועל יוצא מכך – חשיפה מוגברת לתכנים ולתנועה לאתר הראשי.

חשוב לציין כי התכנים אותם אנו מכניסים לאינטרנט נשארים שם לנצח, גם אחרי שהקמפיין או ההתקשרות מסתיימים. ועל כך נאמר: הרווח כולו שלכם!

אז איך בעצם המותג שלכם מרוויח כתוצאה מקמפיין מיתוג ב-eBrand?

  • חשיפה – תקבלו חשיפה מוגברת לתכני המותג – לא רק באתר הבית.
  • נוכחות – שם המותג שלכם יופיע במאות עמודים ובעשרות פלטפורמות שונות הנסרקים במנועי החיפוש ו-Google בראשם.
  • קידום במנועי חיפוש – כפועל יוצא מהשיטה המיוחדת שלנו למיתוג עסקים באינטרנט, פיתחנו יכולות קידום אתרים (SEO) תחת ביטויי חיפוש. לדוגמא: בקמפיין של שנה הצלחנו לקדם את משרד עורך דין פלילי שרון נהרי למקום השני תחת ביטוי תחרותי במיוחד – “עורך דין פלילי”.
  • הזדהות – בעקבות פעילות ברשתות החברתיות, הגולשים ייחשפו לא רק לתכני המותג, אלא גם לאנשים שעומדים מאחוריו.
  • והכי חשוב – אנחנו מביאים תוצאות, לא סיפורים.

תוכן איכותי הקשור לתחום מומחיותכם
הפצה בעשרות פלטפורמות אינטרנטיות
חשיפה גדולה וקידום במנועי החיפוש

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

עדכונים אחרונים בנושא

ניהול בלוג חברה

בלוג חברה הוא בסיס ומרכז הפעילות השוטפת של מותג בעל נוכחות אינטרנטית גבוהה. אנו ב-eBrand משתמשים במערכת ניהול הבלוגים הפופולארית והטובה בעולם – wordpress, להשגת

קראו עוד »

דפי נחיתה ממותגים

  רושם ראשוני קובע הרבה בכל הקשור למיתוג, במיוחד כאשר מדובר באתר או הבלוג הרשמיים של החברה. ב-eBrand אנו דוגלים בכך שדף נחיתה טוב, הוא

קראו עוד »
Call Now Button