הפצת תכנים בזירות מגוונות

הפצת תכנים

על מנת לקדם את העסק שלכם ולשלוט על מירב המידע שיש עליו ברשת האינטרנט ובמנוע החיפוש Google, אין להסתפק רק בקידום האתר המרכזי, אלא בפלטפורמות ברחבי הרשת שנחשבות לחזקות ומקודמות.

השימוש בערוצים אלו נעשה בפלטפורמות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר וכאלה המאפשרות העלאה של מסמכים ותמונות, כתיבת בלוג ושיתוף מדיה. במסגרת השימוש בפלטפורמות אלו בקמפיין ניהול מוניטין לעסקים, צוות איברנד יצור לכם חשבונות בפלטפורמות אלו ויפיץ באמצעותם תוכן מקורי.

הפצה זו מאפשרת לעבות את הנוכחות של החברה שלכם ברשת ובזכות כך תוכלו לשלוט על המידע שקיים עליכם בעמודים הראשונים שבתוצאות החיפוש בגוגל. כמו כן, לפלטפורמות אלו, במיוחד הרשתות החברתיות, יש גם ערך שיווקי, מה שיכול לסייע בחשיפת החברה שלכם אל לקוחות פוטנציאלים.

הכלים הטכנולוגיים שיש ברשותינו, יחד עם הידע והניסיון שצברנו בזירת האינטרנט המקומית והבינלאומית מקנים לנו את היכולת לבצע את פעילות ההפצה בצורה האפקטיבית ביותר.

מה אתם מקבלים?

עיבוי נוכחות העסק ברשת
שליטה על המידע בעמודים הראשונים
ערך שיווקי מוסף

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

הפצת תכנים

בניגוד לקידום אתרים רגיל (SEO), שמטרתו בדרך כלל היא לקדם אתר אחד תחת מספר ביטויי מפתח, הרי שבקמפיין ניהול מוניטין (ORM), המטרה היא בדרך כלל לקדם ביטוי אחד או שניים (במקרה של ניהול מוניטין לפרטיים, מדובר בשם של בן אדם) במגוון רחב של זירות ברחבי הרשת – זאת על מנת לייצר נוכחות ושליטה בתוצאות החיפוש.

כלומר, על מנת לקדם מידע חיובי על האדם פרטי ולשלוט על מירב המידע שיש עליו ברשת האינטרנט ובמנוע החיפוש Google, אין להסתפק רק בקידום אתר מרכזי שעוסק בו, אלא בפלטפורמות ברחבי הרשת שנחשבות לחזקות ומקודמות.

השימוש בערוצים אלו נעשה בפלטפורמות חברתיות (פייסבוק, טוויטר, לינקדאין וכו’), באתרי שיתוף (כמו פליקר, יוטיוב וכו’) בלוגים (בלוגר, וורדפרס), פורומים, אתרי אינדקסים וחוות דעת, אגרגטורים ועוד. 

פלטפורמות אלו בקמפיין ניהול מוניטין לפרטיים, צוות eBrand יצור לכם חשבונות בפלטפורמות אלו ויפיץ באמצעותם תוכן מקורי שעוסק בכם ובפועלכם. הפצה זו מאפשרת לעבות את הנוכחות הרצויה שלכם ברשת ובזכות כך תוכלו לשלוט על המידע שקיים עליכם בעמודים הראשונים שבתוצאות החיפוש ב- Google.

מה אתם מקבלים?

הפצת תוכן בפלטפורמות חברתיות
נוכחות באתרי בלוגים ופורומים מובילים
שליטה על המידע בעמודים הראשונים ב- Google

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

[vc_row][vc_column width="1/2"][dt_fancy_image type="image" image="https://www.ebrand.co.il/wp-content/uploads/2014/11/תמונה1.jpg" style="1" width="270" padding="10" margin_top="0" margin_bottom="0" margin_left="0" margin_right="0" align="left" animation="none"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text]על מנת לקדם את העסק שלכם ולשלוט על מירב המידע שיש עליו ברשת האינטרנט ובמנוע החיפוש גוגל, אין להסתפק רק בקידום האתר המרכזי, אלא בפלטפורמות ברחבי הרשת שנחשבות לחזקות ומקודמות.

השימוש בערוצים אלו נעשה בפלטפורמות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר וכאלה המאפשרות העלאה של מסמכים ותמונות, כתיבת בלוג ושיתוף מדיה. במסגרת השימוש בפלטפורמות אלו בקמפיין ניהול מוניטין לעסקים, צוות איברנד יצור לכם חשבונות בפלטפורמות אלו ויפיץ באמצעותם תוכן מקורי.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][dt_gap height="15"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]הפצה זו מאפשרת לעבות את הנוכחות של החברה שלכם ברשת ובזכות כך תוכלו לשלוט על המידע שקיים עליכם בעמודים הראשונים שבתוצאות החיפוש בגוגל. כמו כן, לפלטפורמות אלו, במיוחד הרשתות החברתיות, יש גם ערך שיווקי, מה שיכול לסייע בחשיפת החברה שלכם אל לקוחות פוטנציאלים.
הכלים הטכנולוגיים שיש ברשותינו, יחד עם הידע והניסיון שצברנו בזירת האינטרנט המקומית והבינלאומית מקנים לנו את היכולת לבצע את פעילות ההפצה בצורה האפקטיבית ביותר.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][dt_gap height="25"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_cta_button2 h2="מעוניינים לקבל פרטים נוספים?" style="rounded" txt_align="center" title="לחצו למילוי פרטים" btn_style="3d" color="grey" size="md" position="bottom" accent_color="#ff9728" el_width="50" link="url:%2F%3Fpage_id%3D3031||"]

חייגו עכשיו! 072-3311949

[/vc_cta_button2][/vc_column][/vc_row]

Call Now Button