חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יחסי ציבור באינטרנט לאנשים

יחסי הציבור של האדם הפרטי הם כלי מכריע וחשוב לשיפור תדמיתו ולכן, הם חלק בלתי נפרד מהשירותים שאנחנו מציעים ב – ebrand במסגרת קמפיין ניהול מוניטין לפרטיים, שמטרתו הוא ליצור ולחזק את התדמית המבוססת על שמו הפרטי של הבן אדם. יחסי ציבור לעורכי דין, אנשי עסקים, מנכ”לים, פוליטיקאים וכו’, הם קריטיים עבור שמו הטוב ועבור המשך הקריירה שלו.

מהם יחסי ציבור באינטרנט? בעבר, אנשים פרטיים נהגו לבצע יחסי ציבור בעיקר בערוצי המדיה המסורתיים כמו רדיו, טלוויזיה ועיתונות. כיום, הזירה המרכזית של יחסי הציבור נמצאת באינטרנט והתכונות הייחודיות שאופייניות לה כמו חשיפה רחבה לגולשים, עכשוויות, הטרוגניות, חדות ויצירתיות, יכולות להועיל בצורה משמעותית לתדמיתו הציבורית של האדם הפרטי.

לנו ב- ebrand יש את הידע, היכולות והניסיון, לבצע קמפיין יח”צ באינטרנט שישכיל לנצל תכונות ייחודיות אלו במטרה לתרום לכם גם מבחינה תדמיתית וגם מבחינה שיווקית.

יחסי ציבור באינטרנט לאנשים פרטיים כחלק מניהול מוניטין

במסגרת שירותי יחסי הציבור של ebrand תוכלו למצוא פעילות משולבת ברשתות חברתיות מובילות כמו פייסבוק וטוויטר, ופעילות רחבה בפורומים ובבלוגים ברחבי הרשת.

כמו כן, אנחנו נמצאים בקשר רציף עם אתרי אינטרנט מרכזיים בישראל כמו וואלה, ynet, nana10, nrg, דה מרקר ועוד, ואנו דואגים לשלב באתרים אלו תכנים בעלי ערך מוסף ומורכב, שיש להם גישה חדשותית ורלוונטית כמו טורי דעה, מאמרי פרשנות וכדומה, מה שיוסיף לערך התדמיתי שלכם. את האייטמים הללו אנו דואגים לקדם במנוע החיפוש Google באמצעות טכניקות מגוונות של SEO.

מה אתם מקבלים?

חשיפה רחבה לגולשים
יצירת תוכן עכשווי ואקטואלי
שיפור התדמית הציבורית של האדם הפרטי

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

עדכונים אחרונים בנושא

Call Now Button