תוכן איכותי

מאז שרשת האינטרנט השתלטה על חיי האדם המודרני ורשת Google הפכה להיות נתב המידע העיקרי, אשר מספק פרטים וידע על אישיות או חברה מסוימת, התוכן הפך למרכיב העיקרי בכל קמפיין שיווק או קמפיין ניהול מוניטין באינטרנט. הסיבה לכך היא שהתוכן הוא למעשה אחד הפרמטרים העיקריים שחברת Google בוחנת ועל פיו מחליטה אם לקדם את העמוד לתוצאות החיפוש הראשונות.

 

מה זה תוכן איכותי?

אבל מה הוא בעצם תוכן ומה זה בכלל תוכן איכותי? מנוע החיפוש Google מחלק את התכנים שמצויים באינטרנט לתכנים איכותיים יותר ואיכותיים פחות ועל פי כך מדרג את העמודים השונים.

על מנת לדעת מה הוא תוכן איכותי ובעיקר על מנת ליצור אותו על פי הפרמטרים השונים אותם בוחן Google, יש להסתייע באנשי מקצוע. אנשי התוכן של eBrand בעלי ניסיון רב בקידום אתרים ובניהול מוניטין, מכירים את החידושים האחרונים במנוע החיפוש, תוך התבססות על תוכן בפעולות הקידום וניהול המוניטין השוטפות.

למה עושים ניהול מוניטין באינטרנט דווקא ב-eBrand?

כאשר מדובר בקמפיין ניהול מוניטין, יש להשתמש בתוכן יצירתי, מקורי, רלוונטי, אקטואלי ומעניין, המיוחס אל המותג או האישיות שאת המוניטין שלה רוצים לקדם. בחברת eBrand נמצאים אנשי תוכן מנוסים ויצירתיים, שיודעים ליצור מגוון רחב של תכנים איכותיים המשלבים טקסט, וידאו, מצגות, הנפשות וכדומה.

אנו יודעים להתאים את התוכן אל הקמפיין הרצוי ולדעת לנהל את המוניטין שלכם בדיוק כפי שתרצו ועל מנת להביא לשליטה מקסימלית בנראות שלכם ברשת. כמו כן, אנשי התוכן שלנו יודעים להתאים את התוכן הרצוי לפלטפורמה האינטרנטית הספציפית, מאחר שתכנים שעולים לבלוג או ל-Facebook צריכים להיות מקוריים ומובדלים אלו מאלו.

בנוסף, בחברת eBrand נמצאים אנשי תוכן מנסים ואינטליגנטיים, בעלי ידע נרחב במגוון תחומים שונים (נדל”ן, כלכלה, עריכת דין, רפואה, תרבות ובידור וכו’), ובכך מסוגלים להעניק שירותי תוכן למגוון רחב מאוד של לקוחות.

אנשי מקצוע מנוסים בכתיבת תוכן איכותי
יצירת תוכן המותאם בדיוק לתחומי העיסוק שלכם
ידע נרחב במגוון תחומים לשם יצירת התוכן

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

עדכונים אחרונים בנושא

ל- eBrand דרוש/ה מנהל תוכן/SEO

תכונות נדרשות: הקלדה מהירה וגישה לסביבה ממוחשבת אהבה וגישה לעולם האינטרנט ידע כללי רחב וסקרנות לטפל בעולמות תוכן שונים ומגוונים יכולת לעבוד בצורה מסודרת ולנהל

קראו עוד »
Call Now Buttonחייגו עכשיו | Call Now