ניהול חוות דעת לעסקים

שירות ייחודי וחדשני זה נועד לתת מענה לבעלי עסקים, שהמותג שלהם נוכח בצורה מסיבית באתרי חוות דעת, ביקורות, תגובות, המלצות, דירוגים וכו’.

נדבך חשוב בניהול המוניטין באינטרנט הוא פעילות בזירות אלה, שנועדה להעניק למותג העסקי מאזן חיובי בין חוות הדעות החיוביות לשליליות.

שירות זה יכול להתאים לעסקים ממגוון תחומים, כמו מסעדות, צימרים, בתי מלון, הפקות חתונה (אולמות אירועים, די.ג’יי, צלמים, מעצבי שמלות כלה) וגם לבעלי מקצועות חופשיים, לדוגמא: רופאים פלסטיים, יועצים, מאמנים וכו’.

למעשה, כיום כל בית עסק או בעל מקצוע זקוק לנוכחות בזירות אלה, מכיוון שהוא חשוף לביקורת, שלפעמים מתפרסמת מבלי שהוא בכלל יודע על כך

בין זירות הפעילות

אנו פועלים באתרים ובזירות רבים ומגוונים כמו Google Reviews‏, מתחתנים, דפי זהב, זאפ, סטיפס, מידרג, opinion ,efind, רמקול, תגובות ועוד.

השירות כולל:

מעקב ובקרה, פנייה לבעלי האתרים במקרה של לשון הרע או פרטים לא מדויקים, הקמת עמודי אינדקס, פרסום חוות דעת אותנטיות ודו”חות פעילות. השירות הזה מומלץ גם לבעלי עסקים שאין להם כרגע בעיה או ביקורות שליליות – זאת משום שכדאי קודם כל “להקדים תרופה למכה” וכמובן גם לשפר את המאזן החיובי.

פעילות באתרי חוות דעת ובזירות מקוונות
מעקב ובקרה וניטור של חוות דעת שליליות
שיפור הנוכחות החיובית בזירות השונות

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

עדכונים אחרונים בנושא

Call Now Button