חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ממה מורכבת עלות קמפיין ניהול מוניטין והדחקת אזכורים שליליים מגוגל

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
שליחה במייל
הדפסה

לא מעט אנשים פונים אלינו לצורך הדחקת אזכורים שליליים. עובד שפוטר והחליט לנקום, אישום משפטי שהשאיר כתם למרות זיכוי (שמן הסתם זוכה לפחות חשיפה מאשר התוכן "העסיסי"), בעלי עסקים שסובלים ממתחרים – כל אלו גורמים לכך שחיפוש שמכם בגוגל עשוי להציג תמונה רעה (במקרה הטוב) או משפילה ומפוקפקת (במקרה הרע). הרצון שלהם הוא למחוק מגוגל את אותם אזכורים שליליים, או במקרה הפחות טוב – להדחיק אותם.

לאחר הסבר מפורט על השירות, עולה השאלה הבלתי נמנעת והמעניינת ביותר – "כמה זה עולה לנו"?. התשובה לשאלה זו נגזרת בעיקר מהיקף העבודה על הקמפיין הנתון. אנחנו לא משתמשים בקסמים או בטכנולוגיות סודיות – קמפיין מוצלח, דורש שעות עבודה. על מנת להעריף את היקף שעות העבודה הנדרש, אנו בוחנים מספר פרמטרים עיקריים, כמו:

הגורמים המשפיעים על תמחור קמפיין הדחקת אזכורים שליליים

סקרנו עבורכם את הקריטריונים העקריים, אשר עשויים להשפיע על תמחור פעילות ההדחקה וניהול המוניטין שלכם ברשת.

כמה גבוה מדורגים האזכורים השליליים?

מאמרי חדשות לא מדוייקים, פוסטים מטעים בבלוגים או תגובות משפילות בפורומים, המופיעים בשלושת עמודי החיפוש הראשונים, מצריכים זמן ומאמץ רבים יותר מאשר אזכורים בתוצאות החיפוש הנמוכות יותר.

מהי מהימנות האתרים שהעלו את התוכן

תוצאות חיפוש מאתרים אמינים כגון: עיתני חדשות מוכרים, מוסדות לימוד או אתרים ממשלתיים, קשים יותר להדחקה מאשר תוכן בבלוג אישי לא מוכר.

*הגרף להמחשה בלבד. צרו קשר להצעת מחיר מדויקת על פי קריטריונים המותאמים לכם

מספר האנשים אשר מחפשים את שמך

דמויות פופולאריות מייצרות תנועה רבה יותר ברשת ומקושרים לתכנים רבים יותר מאשר אנשים עלומי שם. לכן, השפעה על תוצאות החיפוש של שמות פופולאריים קשה יותר ומצריכה שיטות מתוחכמות יותר.

מספר האנשים בעלי אותו השם

השפעה על תוצאות החיפוש עבור אדם עם שם נפוץ, היא קשה יותר לאור העובדה שהיא מצריכה תחרות בתכנים בדירוג גבוה, המקושרים לאנשים רבים אשר נושאים את אותו השם.

כאמור, אלו הם הקריטריונים העיקריים אשר עשויים להשפיע על תמחור קמפיין הדחקת האזכורים השליליים שלכם, אך כמובן שהתמונה הסופית כוללת נתונים נוספים כמו מורכבות התוכן הנדרשת להפעלת הקמפיין, כמות האזכורים, הוותק שלהם, האפקט השיווקי שרוצים להשיג ועוד.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך הטופס שבצד או ישירות בטלפון 03-5220118

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

כמה זמן אורך ניהול מוניטין?

eBrand בפייסבוק

הניוזלטר שלנו

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

לעזרת השם - ניוזלטר ניהול מוניטין באינטרנט

להרשמה הכניסו את הפרטים הבאים:

Call Now Button