חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 אתרים לעיצוב תמונת פרופיל פייסבוק Cover ל-TimeLine

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
שליחה במייל
הדפסה

את העיצוב של הפרופילים החדשים בפייסבוק, שזכו לשם TimeLine, לא כולם מכירים. זאת מפני שהפרופילים עדיין לא עודכנו רשמית אצל המשתמשים ומי שחפץ בהם צריך להתקינם עצמאית עד אשר יחול שינוי גורף לכולם (רוצים פרופיל טיימליין ולא יכולים להתאפק? כנסו למדריך של גיא גולן).

הפרופילים מעוטרים בעיצוב חדש עם טאץ' מיוחד לטובת חיזוק המיתוג האישי. השימוש בקאברים של ה-TimeLine מהווה צעד גדול באפשרויות המיתוג האישי של פרופילים בפייסבוק, בעצם האפשרות לאפיין את המותג האנושי שמאחוריו בצורה גראפית ואף לקשר בין האדם לבין המותג העסקי שמאחוריו.

אם בפרופילים הקודמים האלמנט הויזואלי הבולט ביותר היה תמונת הפרופיל, הרי שבפרופיל ה- Timeline, תמונת הרקע (Cover) תופסת את רוחב המסך וגם את תשומת הלב. לכן, כדאי לכם שהיא גם תהיה מעוצבת בצורה יפה וגם ייחודית.

מצאנו לכם חמישה אתרים/כלים המאפשרים לעצב בצורה ייחודית את תמונת ה-TimeLine שלכם בקלות ובמהירות:

1. FaceCoverz.com

אתר זה, שנבנה על ידי שני עובדי פייסבוק לשעבר, מציג אפשרות פשוטה של בחירת תמונות והצמדתן כ-TimeLine Cover בעזרת התחברות פשוטה עם פרופיל הפייסבוק לאתר. ניתן גם להעלות לאתר תמונות משלכם להצמדה לפרופיל. החבר'ה גם מקבלים מאיתנו עוד נקודת זכות על עיצוב האתר.

עיצוב תמונת פרופיל קאבר פייסבוק

2.  MyProfileCover.com

בניגוד לאתרים אחרים, אתר זה איננו מציע אינטגרציה אוטומטית עם פרופיל הפייסבוק שלכם, אלא פשוט מציג מבחר (הולך וגדל) של תמונות ממגוון קטגוריות, בגדלים מתאימים לשמש כקאבר. שימו לב כי התמונות באתר נושאות watermarks.

עיצוב תמונות פרופיל קאבר לפייסבוק

3. CoverPhotoz.com

למרות שחלק מהתמונות באתר נושאות watermarks, האתר מציע מבחר גדול של תמונות איכותיות לשימוש כקאבר. בנוסף, ישנה אפשרות (מוגבלת יחסית) של "create your own", המאפשרת לייצר קאבר בעצמכם.

עיצוב תמונות פרופיל קאבר לפייסבוק
4. Coverize.me

השירות שעד כה הציע יצירת באנר עליון לפרופיל, חוזר בגרסת ה-TimeLine המשודרגת. האתר מציע מבחר גדול של תמונות איכותיות, אשר נושאות לוגו קטן ולא מפריע של האתר בתחתיתן.

עיצוב תמונות פרופיל קאבר לפייסבוק
5. Cover Photo Magic

אפליקציה כחול-לבן  שיצרו מאור קשת ואילן אדמון, מאפשרת בחירה ממגוון רחב של טמפלטים מוכנים מראש, בהם ניתן להטמיע תמונות הנלקחות היישר מתוך אלבומי התמונות שלנו בפייסבוק. התפעול ויצירת הקאבר הם פשוטים מאוד והרעיון מקורי ומיושם היטב.

אפליקציית טיים ליין timeline

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

כמה זמן אורך ניהול מוניטין?

eBrand בפייסבוק

הניוזלטר שלנו

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

לעזרת השם - ניוזלטר ניהול מוניטין באינטרנט

להרשמה הכניסו את הפרטים הבאים:

Call Now Button