בריטיש איירווייז מחפשים אותך בגוגל

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
שליחה במייל
הדפסה

אתם מגיעים לשדה התעופה, לא מספיקים להניח את המזוודה וכבר פונה אליכם דיילת בשמכם המלא ומציעה לכם עזרה. לא, אתם לא סלבס וגם לא מנהלים בכירים של חברה בינלאומית, אבל גוגל מכיר אתכם טוב מאוד ומעכשיו – גם הדיילות של בריטיש איירווייז.

אם גם אתם בין אלפי הישראלים שישתמשו הקיץ בשירותי :בריטיש איירוויז", כדאי לכם לדעת שבחברת התעופה, הוחלט כי שמותיהם של נוסעים מתמידים ונוסעים בכירים למיניהם, יעברו חיפוש בגוגל לצורך זיהויים עוד לפני שהגיעו לשדה.

צפו בסיקור הנושא מתוך אתר mashable:

השמות ישלחו לסריקה מבעוד מועד, ובאמצעות חיפוש התמונות של גוגל, תועבר תמונתו של האדם המבוקש אל מכשירי האייפד שברשות צוות הטיסה. לדברי מקורות בחברה, פעולות אלו מתבצעות כבר היום ללקוחות VIP, אך הפעילות עומדת להתרחב.

חיפוש התמונות, לכשעצמו – איננו לא חוקי, אך מצליח להרים גבות בקרב אנשים מסויימים ומעורר לא מעט שאלות. האם העובדה שהתמונה שלי מופיעה ברשת בצורה חופשית, היא סיבה לכל אדם ואדם "לגגל" את שמי? מה אם יראו תמונות מביכות או כתבות רעות עלי?

עכשיו, נתרחק טיפה מהמקרה הספציפי הזה ונבין – כל אחד יכול לחפש היום מידע על כל אחד אחר. מיום ליום, החשיבות של הנראות שלנו בגוגל וברשת בכלל – גוברת. לכן שירותים של ניהול מוניטין באינטרנט הפכו לנחוצים ופופולריים כל כך.

אחת הטענות המצדיקות את החיפוש והודפת את טענת הפולשנות, היא שהבדיקה הזאת הרבה פחות פולשנית משאר הבדיקות המתבצעות בנמל התעופה. ובכן, תלוי מי מחפש ואת מי. אז בפעם הבאה, לפני שאתם עולים על "בריטיש איירוויס", לא יזיק לכם "לגגל" את עצמכם".

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

כמה זמן אורך ניהול מוניטין?

eBrand בפייסבוק

הניוזלטר שלנו

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

לעזרת השם - ניוזלטר ניהול מוניטין באינטרנט

להרשמה הכניסו את הפרטים הבאים:

Call Now Button