דירוג אתרי המאמרים בישראל

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה
אתרי מאמרים באינטרנט
דירוג 26 אתרי המאמרים באינטרנט הישראלי

אתרי מאמרים הם חלק בלתי נפרד מעבודת קידום אתרים טובה. אתרים אלו נועדו בכדי לעזור בהפצת תוכן ושליחת קישורים מהם לאתר אותו אנו רוצים לקדם ואליהם בחזרה, כל זאת – לצורך סריקת התוכן על ידי מנועי החיפוש והעלאת הדירוג של האובייקט המקודם בתוצאות החיפוש.

הצורך בהפצת הקישורים הביא עמו גם תופעה נרחבת של אתרי מאמרים נחותים הנפתחים חדשות לבקרים (שחלקם גם נסגרים באותה מהירות…).

הקריטריונים על פי הם נמדדת איכותו של אתר המאמרים הם:

  • הממשק – ממשק משתמש לא נוח או איטי, עשוי לעכב את העבודה ולבזבז זמן יקר שלא תמיד שווה את התוצר הסופי של האתר.
  • חוזק במנועי חיפוש – אולי המרכיב החשוב ביותר. אתרים שלא מתוכננים בצורה נכונה מבסיסם, יסרקו בצורה לא איכותית על ידי מנועי החיפוש ולא יועילו בקידום התוכן המבוקש.
  • תנועה – אתר המייצר כניסות גולשים רבות ידורג בצורה גבוהה על ידי מנועי החיפוש ובכך הקישורים היוצאים ממנו יחשבו לאיכותיים יותר.
  • עמוד פרופיל – עמוד פרופיל בו ניתן לכתוב את פרטי המותג (הפרטי או העסקי) אשר אליו משויך התוכן המקודם, עוזר ליצירת נראות מקיפה ואיכותית יותר של המותג ברשת.
  • איכות וארגון התוכן – באתרי מאמרים עם הרבה תוכן, חשוב מאוד הסדר והארגון. תוכן שמסודר בצורה לא נעימה לעין ומבולגן על המסך, יגרור יציאות מהירות של גולשים מן האתר. בנוסף, חלק מאתרי המאמרים דורשים את אישורו של התוכן על ידי צוות האתר לפני פרסומו. במקרים כאלה, התוכן הופך בד”כ לאיכותי יותר.

לאור ניסיוננו בעבודה מול אתרים אלו, בתרשים למעלה הבאנו בפניכם טבלת דירוג מפורטת של 26 אתרי מאמרים הקיימים היום באינטרנט הישראלי.  :

מכירים עוד אתר מאמרים? נשמח לקרוא את דעתכם עליו – תנו בתגובה!

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button