ההתראות של Google עוברות מתיחת פנים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

 

העיצוב החדש של התראות Google
העיצוב החדש (Search Engine Land)

אחד הכלים היעילים הקיימים לניטור מוניטין באינטרנט הוא Google Alerts המספק לכל אחד (ובחינם) הודעה למייל כאשר מתפרסמים עמודי אינטרנט חדשים בתוצאות החיפוש הקשורים למונח חיפוש מסוים. בימים האחרונים עבר הכלי הפופולרי של Google שינוי עיצובי, וכעת ההתראות מוצגות בצורה ידידותית יותר למשתמש.

אם עד לפני מספר ימים היו ההתראות המתקבלות בתיבת הדואר מוצגות כמו תוצאות במנוע חיפוש, כעת הן מעוצבות ואסתטיות יותר – בסגנון כרטיס מסודר, עם כותרות גדולות יותר. את העיצוב החדיש ניתן לראות גם ביישומי Google הניידים.

כעת ניתן לראות באיזה סוג התראה מדובר (למשל דו”ח שעתי על התראות) ובנוסף לשתף את התוצאות ברשתות החברתיות Google Plus, Twitter ו-Facebook. אופציה נוספת בעיצוב החדש היא לדווח על ההתראה כ”לא רלוונטית”. בממשק הישן היה ניתן לבחור להציג סיפורים נוספים בנושא ההתראה, ואילו בממשק החדש, אפשרות זו לא קיימת.

התראות Google – אחד הכלים הטובים לניטור מוניטין

באמצעות ההתראות של Google, כל אחד יכול לעקוב אחרי הדברים שמעניינים אותו ומועלים לרשת. כך ניתן למשל לגלות מהן חוות הדעת על חברה מסוימת או מוצר, לעקוב אחר נושא חדשותי כלשהו, לקבל מידע על המתחרים שלכם ובעיקר לדעת מה אומרים עליכם.

העיצוב הישן
העיצוב הישן (Search Engine Land)

כל מה שצריך לעשות הוא להזין את הביטוי שאתם מעוניינים לקבל עליו מידע, להגדיר את תדירות ההתראות ולקבל את המידע הרלוונטי כאשר עולה אזכור חדש הנוגע לביטוי.

כדי לקבל מידע על אזכורים בנוגע לעסק או הארגון שלכם לדוגמא, ניתן להזין את שמו ולהתחיל לקבל התראות – כך תוכלו לנטר אזכורים שליליים באינטרנט עליכם, אם יהיו, ולקבל עליהם מידע בזמן אמת. חשוב שהביטוי שאתם מזינים יהיה ספציפי מאוד, אחרת תקבלו לתיבת הדואר הרבה מאוד הודעות לא רלוונטיות.

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button