הפצת סרטוני וידאו אינטרנטיים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]אם התוכן הוא המלך, אז הוידאו הוא מלך המלכים.תוכן וידאו הוא יותר מעניין, יותר סוחף וגם קל יותר להזדהות ולהתקרב אליו מתוכן טקסטואלי.

stockimages-2-199x300תוכן וידאו אינטרנטי הפך ממזמן לנחלת הכלל. הגדלת רוחב הפס ושטחי האחסון גרמו לכך שפעולה של צפיה בתכני וידאו היא חלק אינטגראלי מחווית האינטרנט.

יש לכם תוכן וידאו אותו אתם מעוניינים להפיץ לקהל רחב ככל האפשר ולהגיע לחשיפה מקסימלית? ב- eBrand אנו מציעים לכם שירות של העלאת תכני וידאו למספר רב של אתרים מקומיים ובינלאומיים במקביל.

את קטעי הוידאו אנו ממתגים על ידי עריכה מתאימה של כותרת, תיאור, שיוך לקטגוריות ותגיות. על ידי פעולה זו הוידאו שלכם גם יקבל חשיפה באותם מקומות וגם יקודם במנועי החיפוש תחת ביטויי מפתח רלוונטיים.

השירות המוצע כולל חבילות בעלות קומבינציות שונות המורכבות ממספר סרטונים ומספר פלטפורמות (אתרים בהם ניתן להעלות תוכן וידאו). אנו ב- eBrand מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר במהירות האפשרית.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button