הרצאה – טרנד המיתוג האישי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

personal-brandingהמיתוג האישי בימינו הוא צורך הכרחי, אך לא כל אחד יודע איך לעשות אותו ובטח לא באינטרנט.
eBrand היא הראשונה שהציגה את הטרנד לקהל הישראלי וסחפה אחריה רבים שלמדו כיצד יש ליצור מיתוג אינטרנטי אישי אפקטיבי לצרכים אישיים, מקצועיים ועסקיים.

 

המיתוג האישי באינטרנט הוא אומנם תחום חדשני, אך רבים כבר מכירים בנחיצותו ובתועלת שניתן להפיק ממנו. ה- Personal eBrand, שנולד מתוך ה- Personal Branding, הובא מארה”ב, שם התחום נחשב להרבה יותר מ’טרנד’, כשיועצים ומומחים מלמדים איך וכיצד יש לעשותו על הצד הטוב ביותר  – לטובת קידום אישי, מקצועי ועסקי.

 

באוגוסט 2007, עם הקמת בלוג INTERNETISHI – מיתוג אישי באינטרנט, הוחדר תחום המיתוג האישי גם לישראל. חבלי הלידה היו קשים והמושג לא התקבל בטבעיות. לאנשים קשה היה לקבל את “הטמעתם” של מושגים מהשיווק המסורתי, על אנשים.

 

אלא שמאז בהדרגה, בזכות יכולות הבאזז של האינטרנט, יותר ויותר אנשים בישראל מודעים לתחום ולנחיצותו.

 

בהרצאה נספר לכם מאיפה הכל התחיל ואיך התפתח  הטרנד, איך ניתן ליישם אותו על כל אחד ואחד מאיתנו, בלוגרים מפורסמים, אנשים שהאינטרנט שידרג להם את הקריירה, כוכבי אינטרנט ועוד.
אירועים נוספים:
 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button