כתבת תדמית למיתוג אישי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]ARTICLES3בניגוד לפרסום אישי רגיל, לכתבות תדמית יש ערך מוסף רב יותר.מדי יום אנו נחשפים למאות מסרים פרסומיים, אך מרובם ככולם אנו נוהגים להתעלם. מצד שני, קיים סיכוי כי האפקט השיווקי יהיה יעיל הרבה יותר, אם הוא המסר יתקבל מבלי שנרגיש כאילו דוחפים לנו אותו או מנסים למכור לו משהו.

כתבת תדמית היא פיתרון מצוין אם אתם רוצים שיתקבל מידע חיובי עליכם, ובדרך עקיפה להצליח ליצור בעיני קהל היעד מיתוג חיובי וממוקד כלפיכם.כתבת התדמית תיצור אצלאותו קהל תחושות של הזדהות ונאמנות, וכך תוכלו “לשווק” את עצמכם הרבה יותר טוב.

כתבת תדמית אינטרנטית המותאמת למנועי החיפוש תאפשר לכם להגיע לנתח גולשים רחב יותר, שרובו אינו מכיר אתכם. לקהל שכן מכיר אתכם (לקוחות פוטנציאליים, מעסיקים, מתחרים וכו’), יהיה קל מאוד למצוא את כתבת התדמית כשיבדקו את שמכם בגוגל.

היתרון של כתבת תדמית אינטרנטית היא לא רק בכך שקל מאוד לקהל המטרה שלך למצוא אותה, אלא שהיא גם תישאר ברשת באופן קבוע, ואפילו נצחי.

ב- eBrand יש צוות המשלב ידע רחב בכתיבה עיתונאית ושיווקית, תוך יישום כלים אינטרנטיים. כתבת התדמית תותאם למנועי החיפוש ותמוקם במקומות אסטרטגיים ברחבי הרשת.

 

[contact-form 1 “טופס צור קשר 1”][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button