צפו: אריק דפני ב”המגזין” (ערוץ 10) – על ניהול מוניטין באינטרנט

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה
אריק דפני - מתוך ערוץ 10
אריק דפני – מתוך ערוץ 10

חברת eBrand נטלה חלק בכתבה ששודרה בתכנית “המגזין” המשודרת בערוץ 10 – הכתבה עסקה בהתמודדות של אנשים עם אזכורים שליליים באינטרנט שעלולים לפגוע בחייהם ובפרנסתם.

סמנכ”ל הפיתוח בחברת eBrand, אריק דפני, התייחס בכתבה לבעייתיות הקיימת ברשת במקרים כאלו: “מה שיתפוס את העין בתוצאות החיפוש הוא בדרך כלל החריג, והחריג הוא האזכור השלילי”.

על הפעילות עצמה שנועדה להשתלט על התוצאות הראשונות, הוסיף דפני: “יש צורך בפעילות אקטיבית שכוללת בין היתר בניית נכסים אינטרנטיים על השם של הלקוח, בין אם זה אתרים, אתרים עצמאיים, כרטיסים ברשתות החברתיות ועוד. כדי לייצר נפח בתוצאות החיפוש ולהשתלט על כל הקישורים בעמוד הראשון, יש צורך בפעילות רחבה לניהול מוניטין. מדובר בתשתית גדולה מאוד”.

חברת eBrand מציעה פתרונות ממוקדים עבור מצב שבו קיימים אזכורים שליליים באינטרנט, על פי דרגת החומרה שלהם. במצבים בהם האזכורים נחשבים ל”קלים” יחסית, העלות נמוכה יותר מהמצוין בכתבה. עבור מצבים הנחשבים “קשים” יותר, העלות תעלה בשל מורכבות העבודה שיש לבצע.

צפו בחלק מהכתבה ששודרה בערוץ 10:

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button