איך גוגל מפתחת את אלגוריתם החיפוש שלה – סרטון מתורגם

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

אלגוריתם גוגל - איברנדנכון שתמיד רציתם לדעת איך האלגוריתם של גוגל עובד? אז ענקית החיפוש פרסמה השבוע סרטון שלוקח אותנו אל מאחורי הקלעים של תהליך הטמעת השיפורים והשינויים באלגוריתם החיפוש שלה.

דבר ראשון, לא להתלהב. לצערנו החבר’ה בגוגל עדיין לא חושפים בפנינו כיצד האלגוריתם עצמו עובד והוא ישאר גנוז כנראה לנצח יחד עם המתכון של קוקה קולה, אך עדיין, נפלאה בעינינו היכולת לראות את האנשים שמאחורי הקלעים מדברים על הדרך בה הם מייצרים את מנו החיפוש הנפלא הזה.

במהלך הסרטון, אנו נחשפים אל דרכים בהן משווים מהנדסי התוכנה והאנליסטים בגוגל, את השינויים הרצויים, אל מול התוצאות הקיימות, תהליך קבלת ההחלטות והטמעת השינויים עצמם.

בנוסף, מוצגת בפנינו דוגמה לאלגוריתם תיקון שגיאות הכתיב במנוע החיפוש, יעול תוצאות החיפוש וכיצד כל זה בעצם עוזר לנו. לנוחיותכם, תרגמנו את הסרטון ואתם מוזמנים לצפות בו בהנאה:

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button