קמפיין מיתוג אישי – דר’ אורית גלילי-צוקר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

[vc_row][vc_column][vc_column_text]אורית גלילי צוקרדר’ אורית גלילי-צוקר היא אשת אקדמיה, יועצת פוליטית ועיתונאית לשעבר המרצה באונ’ בר-אילן ובאונ’ ת”א בחוגים למדע המדינה ולתקשורת. כמי שמכירה את התקשורת על תפקודה והשפעותיה, הבינה אורית את הצורך שלה בנוכחות אינטרנטית.

הקמנו לדר’ גלילי-צוקר בלוג מקצועי שהתעדכן באופן שוטף במאמרי דעה עדכניים בנושאי פוליטיקה ותקשורת, והקשר ביניהם. הקמנו וניהלנו ערוץ YOUTUBE מקצועי אליו הועלו הופעותיה בתקשורת זמן קצר לאחר שידוריהן, והתכנים הופצו בפלטפורמות מרובות נוספות של בלוגים חיצוניים ורשתות חברתיות.

לאחר הפעילות שעשתה עבורה eBrand באינטרנט, התמנתה דר’ גלילי-צוקר ליועצת הפוליטית בקמפיין הבחירות של בנימין נתניהו לשנת 2013.

* יתכן והלקוחה ביצעה פעולות אינטרנטיות שאינן באחריות eBrand לאחר פרסום מידע זה[/vc_column_text][dt_gap height=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][dt_fancy_image type=”image” image=”https://www.ebrand.co.il/wp-content/uploads/2014/11/eeeeee.jpg” style=”1″ width=”600″ padding=”10″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ margin_left=”0″ margin_right=”0″ align=”center” animation=”fade” lightbox=”true”][dt_gap height=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button