חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 כלים חינמיים לקבלת התראה כשעמוד אינטרנט משתנה

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
שליחה במייל
הדפסה

לא מודעים לשינויים באתר? נמאס לכם לבזבז זמן על בדיקה ידנית של מצב האתר? מעקב ובקרה על שינויים המתרחשים בעמודים בתוך אתרי האינטרנט הם הכרחיים ומסייעים למנהלי האתרים לנתח נתונים. לאחר ניתוח אותם נתונים יש לגבש אסטרטגיה ודפוסי פעולה המתאימים לאותו מקרה של אתר ספציפי. הנתונים שנאספו יקרבו את מנהלי האתרים להשגת היעדים שנקבעו, בין אם מדובר בשיווק מוצר / שירות, הגדלת התנועה לאתר או קידום האתר בתוצאות החיפוש.

ניתן למצוא שלל כלים ברחבי האינטרנט, שכל תפקידם הוא לספק התראות לבעלי האתרים וליידע אותם על כל התפתחות באתר, להלן 5 כלים חינמיים מובילים (עם אופציות נוספות בתשלום):

1. Versionista

1

כלי זה דורש פתיחת חשבון משתמש בכדי להתחיל תהליכי בקרה על אתר. לאחר הוספת אתר למערכת, באופן אוטומטי הוא יתחיל לסרוק את העמודים הפנימיים. ניתן לבטל או להשהות סריקה של עמודים ספציפיים באתר, במידת הצורך.

העמודים הפנימיים נסרקים פעם ביום, במידה ותרצו לבדוק את העמודים שלכם בתדירות גבוהה יותר, תוכלו להכנס לאתר של Versionista ולבדוק שם את השינויים. ניתן להשוות בין שינויים שהתרחשו באתר, לפי 4 גרסאות שונות שניתן לשמור.

בהגדרות התוכנה ניתן לקבוע על אלו שינויים באתר נתעדכן, באילו ימים ואפילו לבצע שינויים בעזרת קוד Html.

 

2. VisualPing

2

כלי זה קל לשימוש ואינו דורש רישום לאתר. כל שיש לעשות הוא להכנס לאתר, להכניס את כתובת האתר שברצונכם לבצע עליו מעקב ואימייל לקבלת התראות.

ניתן להגדיר את תדירות ההתראות כך שישלחו בכל שעה, יום, שבוע או חודש שתבחרו. בנוסף, ניתן לבחור את סוג השינויים עליהם תקבלו התראות. VisualPing שולחת תמונת לפני ואחרי בצירוף למייל, כך תוכלו לדעת מה בדיוק השתנה באתר.

 

3. Follow That Page

3

לאחר הרשמה קצרה לאתר, מכניסים את כתובת האתר / עמוד שאחריו תרצו לעקוב. ניתן להגדיר מעקב של עד 20 עמודים בהתראה יומית או עמוד אחד להתראה שעתית.

ההתראות מכילות פירוט אודות תוספות, עריכות ומחיקות שהתבצעו בתוך העמוד המבוקש. פיצ'ר שימושי נוסף בכלי הוא קבלת התראות על שגיאות באתר, כמו שגיאה 404.

 

4. Page Monitor – תוסף של Chrome

4

זהו תוסף לדפדפן Chrome שמפקח על עמודים שתגדיר לבקרה, ויתריע לך על כל שינוי באתר. אייקון התוסף יופיע בסוף שורת ה-Url ויציג מספר מסוים ברגע שיש התראה, בלחיצה אחת ניתן לעבור למסך ההתראות המלא.

בהגדרות ניתן לקבוע את קצב ההתראות, החל מ-5 שניות ועד ל-48 שעות. אופציה נוספת היא להגדיר התראות לדסקטופ ככה שתוכלו להתעדכן על שינויים באתר גם כאשר אתם לא גולשים באינטרנט.

ניתן לבחור אלמנטים ספציפיים לפיקוח והתראה, כך שניתן להמנע מהתראות לא רצויות או ממידע פחות רלוונטי.

 

5. Distill Web Monitor (לשעבר AlertBox) – תוסף של Firefox

5

זהו הכלי החלופי למשתמשי דפדפן Firefox. גם כאן, כמו בתוסף לדפדפן Chrome, אייקון התוסף יופיע בקצה שורת ה-Url.

תוסף זה הוא אופציונאלי במיוחד, שכן ניתן להגדיר בו אפילו אזורים ספציפיים למעקב. פיצ'ר זה מאפשר קבלה של התראות רלוונטיות בלבד, במצבים בהם נראה לעקוב אחר אזור ספציפי ולא אחר עמוד שלם.

התראות מתקבלות באייקון התוסף, ומתקבלות כל 2 דקות או מספר שעות, לפי מה שתגדירו. לעומת התוסף בדפדפן Chrome, ניתן להוסיף בכלי זה אפשרות לשליחת מיילים להתראות.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

כמה זמן אורך ניהול מוניטין?

eBrand בפייסבוק

הניוזלטר שלנו

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

לעזרת השם - ניוזלטר ניהול מוניטין באינטרנט

להרשמה הכניסו את הפרטים הבאים:

Call Now Button