חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Google יורה לעצמה ברגל: הלוגואים החדשים פשוט בלתי נסבלים

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
שליחה במייל
הדפסה

אפשר להבין את הצורך של Google להתחדש, ליצור את עצמם מחדש. להציע מוצרים חדשים, למתג את המוצרים הקיימים בדרך נוחה וידידותית יותר למשתמש. עד היום, מקבלי ההחלטות ב-Google עשו את זה מצוין. הם יצרו מוצרים ואפליקציות שהפכו את השימוש בהרבה מאוד כלים ותוכנות למיותרים לגמרי.

חשבו רגע – כמה מכם פתחו לאחרונה קובץ ב-Microsoft Word? בטוח שפחות מאשר לפני כמה שנים. כמה מכם קיימו שיחת סקייפ בימי הקורונה וכמה מכם ניהלו שיחה ב-Google Meet? והדוגמאות האלה, כמו תיבת מייל, יומן, אנשי קשר, ענן אישי – הפכו את חיינו לקלים יותר.

מקור: @tumbke בטוויטר

אבל Google, שבאמת משלימה את ההשתלטות על עולם הדיגיטל בתקופה הזו, סופגת ביקורת מוצדקת בימים האחרונים בעקבות הרצון שלה לחדש את הסמלים המוכרים של Gmail, Google Maps, Calendar וכו'. כל מי שעובד עם יישומי גוגל יודע: אדום-לבן זה Gmail, כחול זה יומן, ירוק זה Sheets, צבעוני זה Maps. אם לא מספיק הקש שכולנו אוכלים ב-2020, עכשיו באה Google ומאכילה אותנו בערימות של חציר, עם הלוגואים החדשים של יישומיה.

Animation: courtesy of Google

מה מיוחד בהם? כולם כוללים את ארבעת הצבעים המוכרים של גוגל: אדום, ירוק, צהוב, כחול. כל לוגו של כל יישום מורכב מכל הצבעים. וכך, אפשר להתבלבל מאוד בין היומן למייל, בין המפות לענן ועוד. הכוונה הייתה טובה, אבל הביצוע, לא נעים להודות, על הפנים. והביקורות – קטלניות כצפוי.

טוב יעשו ב-Google אם יחשבו מחדש ויחזירו את הסמלילים (אייקונים) הישנים והמוכרים. כתב פעם אביהו מדינה: "לטעות זו חולשה אנושית, ולמחול מעלה אלוהית". Google, קורה שטועים. תקנו את המצב המבלבל הזה, ונשמח למחול.

 
 

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

כמה זמן אורך ניהול מוניטין?

eBrand בפייסבוק

הניוזלטר שלנו

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

לעזרת השם - ניוזלטר ניהול מוניטין באינטרנט

להרשמה הכניסו את הפרטים הבאים:

Call Now Button