קמפיין ניהול מוניטין לאיש עסקים מעולם התיירות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

[vc_row][vc_column width=”1/2″][dt_fancy_image type=”uploaded_image” image_id=”4975″ style=”1″ width=”270″ padding=”10″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ margin_left=”0″ margin_right=”0″ align=”left”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]איש עסקים מעולם התיירות פנה אלינו עקב פסק דין משפטי שהופיע באחד המקומות הראשונים תחת השם שלו בתוצאות החיפוש ב – Google.

המסמך המשפטי חשף פרטים אישיים על איש העסקים ועל הסכסוך המשפטי שהיה לו עם שותפו לשעבר, מה שהסב נזק למוניטין שלו. חברת eBrand פעלה להדחקת המסמך בתוצאות החיפוש ושיפרה את המוניטין של איש העסקים.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][dt_gap height=”32″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][dt_quote type=”blockquote” font_size=”big” background=”plain”]
“מי היה מאמין שמסמך מתוך סכסוך משפטי עם שתופי מ- 2001 עדיין מופיע תחת שמי באינטרנט ולא רק זאת – אפילו גבוה ב- Google. המסמך חושף פרטים עסקיים וגם אישיים, שפוגעים בשמי הטוב.

כשגיליתי זאת ניסיתי הרבה דברים בעצמי כמו לפתוח על השם שלי בלוגים ומודעות באתרים, אבל לאכזבתי זה לא שינה כלום בתוצאות החיפוש.

הבנתי שבעצמי זה לא יילך ופניתי – eBrand, עליה קיבלתי המלצות ממכר. רק אחרי שהם התחילו לעבוד, הבנתי כמה זה רחוק מהפעולות שניסיתי לעשות לבד.

ובאמת, תוך מספר חודשים, הפעילות הוכיחה את עצמה, המסמך שהתנוסס בראש תוצאות החיפוש צנח למקום 20 ומטה ו- eBrand שומרים לי על המצב הזה. כיום אני רגוע יותר, היות ואני משוכנע כי החשיפה למסמך הזה היא זניחה”.

 

ר.ע, חיפה, איש עסקים מעולם התיירות

[/dt_quote][/vc_column][/vc_row]

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד

צוות האתר של איברנד מביא לכם משתמשי האתר את כל המידע על ניהול מוניטין באינטרנט: מגמות, מחקרים, נתונים מעניינים ועוד. כמי שהיו הראשונים בתחום בישראל, אנו מתעדכנים כל העת בחידושים בתחום ניהול המוניטין לאנשים ולעסקים בתוצאות החיפוש.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button

הירשמו עכשיו לניוזלטר “לעזרת השם” של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

הירשמו עכשיו לניוזלטר “לעזרת השם” של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

לעזרת השם - ניוזלטר ניהול מוניטין באינטרנט

להרשמה הכניסו את הפרטים הבאים: