צפו בדיון על “הזכות להישכח” עם עו”ד יהונתן קלינגר, איציק זיאת ומאור קפלנסקי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
שליחה במייל
שיתוף ב print
הדפסה

“הזכות להישכח” אומנם מעוגנת בחוק במדינות אירופה, אבל כנראה שפה בישראל, בדומה לעוד הרבה דברים, אנחנו הרחק מאחור. מה שברור ומובן במדינות המערב, עדיין לא חלחל עד הסוף אצלנו, אפילו בקרב אנשי דיגיטל ואינטרנט, שיודעים ומכירים את ההשפעות ארוכות הטווח של ידיעות, מאמרים, כתבות ואזכורים חיוביים או שליליים באינטרנט. 

כחלק מהניסיון שלנו כאן ב-eBrand לקדם את הצעת החוק של “הזכות להישכח”, החלטנו לערוך דיון קצר (ב-ZOOM) עם עורך דין יהונתן קלינגר, שיספר מעט על הזווית המשפטית בכל מה שקשור לאזכורים וידיעות שנשארים שנים על גבי שנים ברשת. 

במהלך הדיון עלו לאוויר מספר אתרים כמו תקדין ותולעת המשפט, שמפרסמים לעיתים פרטים אישיים או חסויים של אנשים פרטיים. מה אמרו השופטים בבתי המשפט על הפצת המידע, למי זה יכול לקרות ומה אפשר לעשות כדי למנוע את הפצת החומרים? צפו בהקלטת הדיון:

תום רוזנשטרום

תום רוזנשטרום

מנהל פרויקטים ותוכן בעל ניסיון של שנים בכתיבת וביצירת תוכן טקסטואלי, וצילום ועריכה של סרטים. סטודנט לתואר ראשון BA במדעי המדינה ויחסים בינ”ל מטעם האוניברסיטה הפתוחה. כותב ובוחן מספר שנים באתר השוואת המחירים ZAP ובאתר הטכנולוגיה Wisebuy. הצטרף בשנת 2018 לצוות ב-eBrand בתור מנהל תוכן, ולאחר מכן החל לנהל פרויקטים העוסקים בניהול מוניטין ובשיווק דיגיטלי.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

eBrand בפייסבוק

Call Now Button