ארגז כלים: 4 תוכנות לתזמון פוסטים של Google My Business

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
שליחה במייל
הדפסה
ארגז כלים: 4 תוכנות לתזמון פוסטים של Google My Business

אם אתם עדיין לא מכירים את Google My Business, כדאי שתעשו זאת מהר. מדובר בכלי חינמי של Google לעסקים, שנועד לסייע להם להעביר ללקוחות מידע חשוב כמו שעות פתיחה, דרכי התקשרות, תמונות ועוד.

לאחרונה השיקה Google אפשרות לפרסם מבצעים מיוחדים, תמונות ואירועים קרבים של העסק, כדי שהלקוחות יוכלו להיות מעודכנים. הפוסטים האלה מופיעים ברגע שמישהו מחפש את העסק שלכם במנוע החיפוש הפופולרי.

מה החשיבות של Google My Business?

על פי מחקר שפורסם לאחרונה, לשירות הזה יש תפקיד חשוב ב-SEO של העסק שלכם. למרות זאת, הרבה עסקים מקומיים עדיין לא תפסו בעלות על חשבון Google My Business שלהם, ולא מנצלים את האפשרות הזאת כדי להתבלט מעל המתחרים. הוא מאפשר לעסקים לפרסם פוסטים מסוגים שונים, שנועדו לקדם מטרות שונות.

סוגי הפוסטים:

מה חדש: פוסטים שנותנים מידע כללי בנוגע לעסק שלכם. אפשר לצרף אליהם סרטונים או תמונות, קישורים, כפתור הנעה לפעולה ומידע אחר.
אירועים: פוסטים שמקדמים אירועים שונים של העסק, או אירועים שהוא תומך בהם. בפוסטים מסוג זה יש צורך בכותרת, זמני התחלה וסיום ואפשר לכלול בהם גם כן סרטונים ותמונות, כפתור הנעה לפעולה ומידע נוסף.
הצעות: פוסטים שנועדו לקדם מבצעים מיוחדים. לפוסטים האלה דרושה כותרת, זמני התחלה וסוף של המבצע, כפתור הנעה לפעולה נוסף באופן אוטומטי לפוסט. אפשר גם להוסיף תמונות וסרטונים, קוד קופון, קישור ועוד.
מוצרים: מדובר בפוסטים שנועדו לקדם מוצרים ספציפיים שהעסק שלכם מוכר. הפוסטים האלה דורשים כותרת, תמונה או סרטון. ניתן להוסיף גם כפתור הנעה לפעולה ומידע נוסף.

שימו לב: פוסטים ב-Google My Business נמחקים בתוך שבעה ימים מרגע הפרסום, ולא יופיעו עוד בחיפושים.

כשאתם מעלים פוסט ל-Google My Business, אין לכם אפשרות לתזמן אותו לזמן מאוחר יותר. לכן אספנו עבורכם ארבעה כלים באמצעותם תוכלו לתזמן פוסטים עתידיים:

OneUp

התוכנה הזו נועדה לתזמן פוסטים ברשתות חברתיות שונות וגם ב-Google My Business. תוכלו להיעזר בה גם בפייסבוק, באינסטגרם, בטוויטר, בפינטרסט ובלינקדאין. היא עולה רק 4.5 דולרים בחודש, ותוכלו גם ליהנות משבוע ניסיון חינם. כאשר תירשמו לשירות הזה, תוכלו להיכנס לעמוד Accounts בתוכנה, ולחבר את חשבון Google My Business של העסק שלכם.

כדי לתזמן פוסט, יהיה עליכם ללחוץ על Schedule a Post כדי לפרסם כעת או לתזמן פוסט עתידי. בנוסף, תוכלו ליצור פוסטים חוזרים שיעלו שוב ושוב. תוכלו לבחור שהפוסט יחזור ויעלה בלי סוף, ותוכלו גם להגדיר לו טווח זמן מוגדר שבסופו הוא יפסיק לשוב.

Sendible

מדובר בתוכנה שנועדה לסייע לסוכנויות אינטרנט. היא תומכת בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם, בלינקדאין וב-Google My Business. היא עולה 29 דולר בחודש, ויש לה 30 ימי ניסיון בחינם.  בעמוד Add Services תוכלו לקשר את החשבונות שלכם, כולל Google My Business.

כדי לתזמן פוסט, הקליקו על Compose וצרו את הפוסט שלכם. תוכלו גם ליצור פוסט חוזר על פי ימים מסויימים וכו’.

Social Report

מדובר בפלטפורמה לניהול מדיה חברתית שנועדה לארגונים גדולים יחסית. היא תומכת בקשת רחבה של רשתות חברתיות, ובהן פייסבוק, יוטיוב ו-Google My Business. הפלטפורמה עולה 49 דולר בחודש, עם 30 ימי ניסיון בחינם. כדי להתחיל לעבוד עם הפלטפורמה, לחצו על Connect Profiles כדי לבחור מרשימה גדולה של חשבונות שיכולים להתחבר לתוכנה.

הקליקו על Schedule a Post כדי ליצור פוסטים חדשים ולתזמן אותם. גם כאן, כמו בתוכנות הקודמות, תוכלו לתזמן פוסטים כך שיפורסמו שוב ושוב, על פי הפסקות של דקות, שעות, ימים או שבועות.

Social Pilot

התוכנה הזאת ממותגת כ”כלי ניהול מדיה חברתית עבור קבוצות וסוכנויות”. היא תומכת במבחר גדול של רשתות חברתיות ובהם טוויטר, לינקדאין ו-Google My Business. התכניות שלה מתחילות מ-30 דולר לחודש, ויש גם 14 יום ניסיון בחינם. כדי לחבר את החשבונות שלכם, הקליקו על Connect Location וחברו את הפרופיל שלכם.

כדי לתזמן פוסט, הקישו על Add Post. התוכנה תוכל לפרסם את הפוסט שוב ושוב על פי דרישתכם, עד 10 פעמים. תוכלו לבחור כמה ימים תרצו להמתין בין פוסט אחד למשנהו.

לעסקים קטנים אנחנו ממליצים להשתמש ב-OneUp, ולו בזכות העובדה שהמחיר אינו גבוה עבור לקוח בודד עם מספר מצומצם של נכסים דיגיטליים וכמות תוכן נמוכה. אם יש לכם צורך בפרסום הרבה תכנים בפלטפורמות שונות, נסו את Sendible.

או השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם:

מה חדש בבלוג?

ארכיון בלוג

סרטון החודש

כמה זמן אורך ניהול מוניטין?

eBrand בפייסבוק

הניוזלטר שלנו

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

הירשמו עכשיו לניוזלטר "לעזרת השם" של eBrand, ומדי חודש נשלח אליכם מספר עדכונים מעולמות הדיגיטל, ניהול המוניטין, השיווק והמיתוג ברשת. אל תדאגו – לא נחפור ונפוצץ את המייל שלכם, אנחנו בטוחים שהוא גם ככה עמוס…

לעזרת השם - ניוזלטר ניהול מוניטין באינטרנט

להרשמה הכניסו את הפרטים הבאים:

Call Now Button