הסרת כתבות מאתרי חדשות

אתרי האינטרנט החדשותיים מכילים אין ספור כתבות, ידיעות, מאמרים, טורי דעה, ראיונות ודיווחים שונים. בעוד שחלקם רלוונטיים ומעניינים את הציבור, מתפרסמים מעת לעת כתבות ואייטמים שמכילים מידע כוזב (Fake News), מידע ללא ערך ציבורי, מידע לא רלוונטי, מידע לא עדכני או מידע שפוגע באדם פרטי או בחברה פרטית. 

אייטמים וכתבות כאלו, עשויות להתפרסם באתרי החדשות המובילים בישראל, כמו YNET, מאקו, כלכליסט, TheMarker, NEWS1, וואלה! ועוד. כמו כן, קיימים אתרי אינדקס השואבים דיווחים, מבזקים וכתבות מאותם אתרי חדשות גדולים, ומציגים את אותן ידיעות גם אצלם, כך שנוצר מצב שהכתבה השלילית מתפרסמת פעמיים. 

הנימוקים להסרת כתבות ואייטמים מאותם אתרי חדשות גדולים וקטנים כאחד, מגוונים. אנחנו ב-eBrand מספקים שירות מקיף לאנשים פרטים ולעסקים לצורך הסרת אותם אייטמים וכתבות מאתרי החדשות השונים, כולל פנייה לגוגל לצורך הסרתם מתוצאות החיפוש. 

השירות כולל איתור ומיון הכתבות, ניסוח של בקשת הסרה מנומקת, מקצועית ומפורטת, ושליחת הבקשה למערכות האתרים השונים, בצירוף תעודה מזהה ומסמכים רלוונטים אחרים. אחוזי ההצלחה בפרויקט להסרת כתבות מאתרי חדשות גבוהים בהחלט, ועומדים על ממוצע של יותר מ-90% הצלחה. 

  • מיפוי ובדיקה מעמיקה – בטרם ניסוח בקשת ההסרה, הצוות הטכני ממפה ומחפש לעומקם של האתרים את הכתבות השליליות. המיפוי כולל בדיקה של דיווחים, מבזקים, אתרי אינדקס השואבים כתבות ודיווחים.
  • ניסוח בקשת הסרה – בקשת ההסרה מנוסחת באופן מקצועי ומפורט, והיא כוללת נימוקים כמו פגיעה בחיים האישיים, חוסר רלוונטיות ציבוריות ועוד.
  • אמינות – אנחנו ב-eBrand בטוחים במקצועיות וביכולות שלנו ולכן גם מוכנים להתנות תשלום בהצלחה התהליך, כך שחלק מהתשלום יועבר רק בסיומו.
  • הסרה מ-Google – לאחר שתהליך ההסרה מבוצע בהצלחה, הצוות הטכני מגיש בקשות מסודרות ל-Google לטובת הסרת האייטמים מתוצאות החיפוש תחת שם הלקוח.

מיפוי ובחינה של כתבות ואייטמים מאתרי חדשות
הגשת בקשת הסרה מקצועית ומנומקת
הסרת הכתבות מאינדקס החיפוש ב-Google

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

עדכונים אחרונים בנושא

מהם הפרמטרים שקובעים את חוזקה של כתבה שלילית בתוצאות החיפוש?

בכל יום מתפרסמות אלפי כתבות ברחבי האינטרנט – אתרי חדשות, בלוגים, רשתות חברתיות, אתרי מבזקים ופורומים שונים. חלק מאותן כתבות, מכילות מידע שלילי על אדם מסוים או על חברה מסוימת, ועלולות להסב נזק משמעותי לו או לה.

קראו עוד »
Call Now Button