מחיקת כתבה מאתר חדשות

אתרי האינטרנט החדשותיים מכילים אינספור כתבות, ידיעות, מאמרים, טורי דעה, ראיונות ודיווחים שונים, שנצברים ברשת האינטרנט במשך השנים לארכיון עצום של מידע. חלק מהמידע רלוונטי ומעניין את הציבור, אך מעת לעת מפורסמות כתבות שמכילות מידע כוזב, מידע ללא ערך ציבורי, מידע לא רלוונטי, ובעיקר מידע לא עדכני או מידע שפוגע באדם פרטי או בעסק כלשהו. בשל כך, אנו מקבלים פניות לא מעטות בבקשה לבצע מחיקת כתבות מאתרי חדשות שונים.

אייטמים וכתבות כאלו, עשויות להתפרסם באתרי החדשות המובילים בישראל, כמו ynet, מאקו, כלכליסט, TheMarker, NEWS1, וואלה! ועוד. כמו כן, קיימים אתרי אינדקס השואבים דיווחים, מבזקים וכתבות מאותם אתרי חדשות גדולים, ומציגים את אותן ידיעות גם אצלם, כך שנוצר מצב שהכתבה השלילית מתפרסמת פעמיים.

הנימוקים למחיקת כתבה מאותם אתרי חדשות גדולים וקטנים, מגוונים. בשל הצורך הנרחב בידע ובטיפול מסור בנושא, אנחנו ב-eBrand מספקים שירות מקיף לאנשים פרטים ולעסקים לצורך הסרת האייטמים והכתבות מאתרי החדשות השונים, כולל פנייה ל-Google לשם הסרתם מתוצאות החיפוש. 

השירות כולל איתור ומיון הכתבות, הערכת סיכויים בטרם ביצוע צעדים כלשהם, ניסוח של בקשת הסרה מנומקת, מקצועית ומפורטת – ושליחת הבקשה למערכות האתרים השונים, בצירוף תעודה מזהה ומסמכים רלוונטים אחרים. אחוזי ההצלחה בפרויקט להסרת כתבות מאתרי חדשות גבוהים בהחלט, אך תלויים בהמון גורמים הקשורים לכל מקרה באופן פרטני. לכן, ההמלצה היא להתייעץ איתנו לפני קביעת אסטרטגיה.

מה אתם מקבלים?

מיפוי ובחינה של כתבות ואייטמים מאתרי חדשות
הגשת בקשת הסרה מקצועית ומנומקת
הסרת הכתבות מאינדקס החיפוש ב-Google

בין האתרים שבהם ניתן לבחון מחיקת כתבות:

לחצו על שם האתר לפרטים נוספים:

או מלאו את הפרטים בטופס, וניצור איתכם קשר:

עדכונים אחרונים בנושא

Call Now Button